Banka Hesap Numaralarımız

+90 412 503 44 55

info@cctobacco.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

HAKKIMIZDA

CC TOBACCO TÜTÜN TARIM A.Ş. SARMALIK KIYILMIŞ TÜTÜN MAMÜLÜ ÜRETİM TESİSİ

T.C. TARIM ve ORMAN BAKANLIĞI Tütün ve Alkol Daire Başkanlığından tesis kurma açma çalıştırma ve alım satım belgelerinin tamamı resmi olarak alınmıştır.

Firmamız 2018 yılında CC Tobacco adı altında Diyarbakır'da kurulmuştur. 2019 yılından itibaren de Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde; Redline, Setting, Wenin Marka ürünleri ve sigaralık kıyılmış tütün, nargile tütünü ve işlenmiş yaprak tütün üretimine başlamıştır. CC TOBACCO yıllardır kullanılan oryantal ve semi oryantal, Virginia ve Burley tütünlerinin vazgeçilmez tatlarıyla doğal olarak veya çeşitli doğal aromalarla tatlandırılarak tüm damak tatlarına hitap edecek şekilde kıyılmış tütünüyle, keyif yaratan lezzetleri üretme iddiasındadır.

CC TOBACCO ürünlerinde öncelikli olarak tütün ve aroma kalitesini koruyarak, firmamıza özgü soslama yöntemi ile en kaliteli kıyılmış tütünü üretmeyi amaç edinmiştir. CC TOBACCO, satış konusunda kendi geliştirmiş olduğu pazar alanında saygın dağıtıcıları aracılığıyla pazarını genişletmeyi hedeflemektedir.

vision

MİSYONUMUZ

İhtiyacı olan İşletmelere; ticari hayatlarındaki etkinliklerini artırmak, kitle iletişim araçlarını ve reklam fonksiyonlarını kullanarak markalaşma süreçlerinde bilgi iletişim teknolojileri alanında komple çözümler sunabilmek, bir defalık değil uzun süre birlikte çalışabilmek...

vision

VİZYONUMUZ

Komple, Anahtar Teslimi ve Profesyonel Çözümler Sunarak bir defalık değil Uzun Süreli çalışmalara imza atabilmek, rekabetin vazgeçilmez hayat tarzı olduğu günümüzde rakiplerimizin arasından hizmetlerimiz, bilgimiz, birikimimiz, eğitimimiz, işletmelere kazandırdığımız faydalarla sıyrılabilmek ve sektördeki Profesyonel Lider Firmalar arasında yer almak...

DEVAMI

Bizi Arayın +90 412 503 44 55

Bizi Arayın +90 412 503 44 55

Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap Yaytaş Mah. 141 Ada 21 Parsel Cad. No: 6/13 Yenişehir / Diyarbakır TURKEY
+90 412 503 44 55
+90 412 503 44 56
info@cctobacco.com.tr

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Web Tasarım : 2A Ajans

CC TOBACCO TÜTÜN TARIM A.Ş. SARMALIK KIYILMIŞ TÜTÜN MAMÜLÜ ÜRETİM TESİSİ | 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ